Wygraj super nagrody

Supernowoczesne smartfony Samsung Galaxy S8 czy bilety do Multikina? Wybierz, o jaką nagrodę chcesz zagrać i ciesz się ekstra niespodzianką od Orange.

zatwierdź* Pole obowiązkowe

Napisz krótką recenzję, która zachęci innych do przyjścia na wybrany seans Filmowego Lata z Orange i wygraj 1 z 8 najnowszych smartfonów Samsunga.

Jak wygrać?

1. Napisz recenzję do max. 160 znaków
2. Zgłoś się do konkursu
3. Zaczekaj na werdykt jury - nagrody przyznajemy raz w tygodniu

Zobacz regulamin konkursu

Max. 160 znaków* Pole obowiązkowe

Poznaj nagrodzonych Samsungiem Galaxy S8 w konkursie na najlepszą recenzję wybranego seansu Filmowego Lata z Orange.

Zobacz regulamin konkursu

1 tydzień

Miejsce 1: Żaneta Piątkowska

Lato w pełni i przygoda, trochę w domu siedzieć szkoda.
Kto by chciał po klubach latać? Gdy gra Orange "Królów Lata"!
Zapewniamy świetny plener i cudowną atmosferę.

Miejsce 2: Daniel Sikorski

Królowie Lata w swej prostej konstrukcji, podszytej inteligentnym humorem, obrazują akt przejścia przez próg dzielący baśniowe dzieciństwo i mglistą dorosłość.

Miejsce 3: Emilia Mielniczuk

Jeśli chcesz zobaczyć na przykładzie, jak Indie z Francją w kuchni żyją w ładzie,
„Podróż na sto stóp” zobaczyć musisz, może na Filmowe Lato z Orange się skusisz?

2 tydzień

Miejsce 1: Paweł Dźwigulski

Chcesz mieć aktywne w piętach nawet najdalsze receptory, a w zwojach mózgowych więcej kory, z Orange wyruszaj w plener z domowej poczekalni na film Nietykalni.

Miejsce 2

Laureat zrezygnował z nagrody.

Miejsce 3: Erwin Borkowski

Najgorsze najlepsze wakacje sprawią wam w życiu taką przyjemność, że przyjemnie będzie zostać w klimacie filmu jeszcze chwilę. Rusz w stronę przygody.

3 tydzień

Miejsce 1: Lesław Rączka

Proszę Państwa oto "Miś", w Rabce go zagramy dziś.
Miś ma humor niewybredny, bywa miły, czasem wredny,
a na pewno absurdalny, w swej komedii niebanalny.

Miejsce 2: Justyna Motała

CHCE SIĘ ŻYĆ – film który motywuje do życia i przezwyciężania problemów i ograniczeń, jednocześnie wzrusza do łez, i uczy nas jak żyć i jakim być człowiekiem.

Miejsce 3: Joanna Świerczek

Chce się żyć - film wart obejrzenia, może nauczyć łamania własnych barier, przezwyciężać strach i własne słabości. Film o życiu, jakiego nie znamy.

4 tydzień

Miejsce 1: Michał Czarnowski

Ambitnie, ale bez przesady? Śmiesznie, ale nie na siłę? Poważnie, ale niekoniecznie do płaczu? Mam seans idealny: z humorem, bez nudy, z wyczuciem - NIETYKALNI.

Miejsce 2: Wioleta Pomian

"Love, Rosie"- gdy ktoś jest Ci pisany, lecz życie odmienne ma plany... Gdy przyjaźń miesza się z kochaniem – przyjdź na seans i zobacz, co się dalej stanie!

Miejsce 3: Teresa Kowalska

Nietykalni: To wariacja na temat „jak się łamie schemat” - rys komediowy w bardzo dobrym tonie, po którym zapytasz: „Jak to, już koniec?”

5 tydzień

Miejsce 1: Patrycja Kwiatkowska

Dotknij "Nietykalnych" – prostej historii o nieprostych rzeczach: o chorobie, samotności, potrzebie drugiego człowieka – pełnej humoru i wzruszeń i życiowej prawdy

Miejsce 2: Karolina Węgrecka

"Nietykalni" - opowieść o ludziach zdolnych do rozplątania najbardziej zawiłego pasma nieszczęść i swoisty motywator. Latem z orange depresja nie jest w modzie!

Miejsce 3: Ewa Ortiz

Najlepsze najgorsze wakacje był odświeżający jak chłodne piwko w czerwcu, cieplejszy niż lipcowe upały, a ich gwiazdy świeciły lepiej niż sierpniowe Perseidy

6 tydzień

Miejsce 1: Zofia Rączka

Mały Książe, czy wciąż marzysz? Zamyślenie na twej twarzy. Czeka róża, księcia czeka. Ty nie czekaj, czas ucieka. Piękno, klasyk, co zachwyca, tu zaprasza was Łomnica.

Miejsce 2: Kasia Habrajska

A jednak 'stary człowiek (i) może'! Błyskotliwy humor, świetne zwroty akcji, doborowe towarzystwo i dojrzałość z przymrużeniem oka - Last Vegas. Polecam gorąco!

Miejsce 3: Marta Wiązowska

Chce się żyć- film, który każdy powinien obejrzeć. Warto żyć, walczyć z różnymi przeciwnościami losu. Dodaje energii do działania oraz przywraca nadzieję.

7 tydzień

Miejsce 1: Justyna Musialik

"Nietykalni" POLECAMY, gdy się w życiu zmienią plany,dobrze przyjaciela mieć z którym będzie nam się chcieć. W filmie radość i wzruszenie powoduje serca drżenie.

Miejsce 2: Kamil Duc

Podróż na sto stóp to uczta dla wszystkich zmysłów. Muzyka i obraz pozwalają wręcz poczuć smak i zapach historii opowiadanej od kuchni, okraszonej nutą miłości.

Miejsce 3: Marta Borkowska

Przed północą to dwie cudownie przegadane godziny z jedną z moich ulubionych par w historii kina. Rutyna, zwyczajna codzienność, wiele znaczących słów i miłość.

8 tydzień

Miejsce 1: Justyna Czebanyk

Koniec filmu, a w głowie burza emocji, ściśnięte gardło i proste wzruszenie codziennością. Zamykasz oczy, ściskasz mocniej rękę obok i wiesz, że "chce się żyć".

Miejsce 2: Wojciech Bambrowicz

Chce się żyć – po tym filmie chce się kochać, chce się cieszyć, chce się pracować, chce się czynić dobro, chce się mieć nadzieję, chce się żyć pełnią życia

Miejsce 3: Kazimiera Franaszek

Nieudane masz miłości,szef sie w pracy na Cię złosci?Nic nie cieszy w życiu Cię?"Chce się żyć"-obejrzyj se!Pogląd na swe życie zmienisz i być może je odmienisz!